Untitled Document
keranvazin.com

برای حفاظت ازخوردگی در برابر عوامل جوی

 COROPUR از سیستم های پوشش یک جزئی سخت شونده توسط رطوبت تشکیل شده است، که اجرا توسط شیوه های برس زنی، غلتک زنی و اسپری پاشی انجام می گیرد.پوشش هایCOROPUR    ضمن سادگی کاربرد و مقاومت آنها در مقابل رطوبت، دارای مقاومت سطحی وخواص انعطاف پذیری بالا می باشند که خود باعث طول عمر حفاظتی بسیار زیاد فولاد می شود.

 

COROPUR   معمولا به شکل پوشش حداقل دو لایه ( DFT: 60-80 μm ضخامت هر لایه خشک ) به کار می رود.

 COROPUR Ferro LS ،COROPUR FerroCOROPUR Cover RAL اکثرا برای حفاظت ازخوردگی اجزاء فولادی طبق DIN EN ISO 129-44-5(در مجموعه خوردگی C1 - C5-I and C5-M ) در ترکیب با پرایمر های مناسب کاربرد دارند. 

برای سازه های فلزی در معرض آب 

محصولات COROPUR  سیستم پوششی تک جزئی، سخت شونده توسط رطوبت می باشند که  می توان آنها را با روش های برس زنی، غلطک و اسپری کردن اعمال نمود.این پوشش ها  ضمن سادگی کاربرد و مقاومت آنها در مقابل رطوبت، همچنین دارای مقاومت سطحی و خواص انعطاف پذیری بالا می باشند که خود باعث طول عمر حفاظتی بسیار زیاد فولاد می گردد.

 

اجرای COROPUR   به شکل  پوشش سه لایه  (ضخامت هر لایه خشک 150 تا 250 میکرومتر می باشد

COROPUR Tar, COROPUR Tar 21, COROPUR TF 21  ,COROPUR Non Abrasive اکثراً برای حفاظت از ساختارهای مهندسی فولادی که با آب در تماس می باشند، طبق استاندارد DIN EN ISO 129-44-5  ، (در مجموعه خوردگی 1 lm ,  2 lm , 3 lm برای تماس مستقیم با آب آشامیدنی ، آب دریا و خاک) با استفاده از پرایمرهای مناسب به کار می روند.

اطلاعات در مورد محصول کاربرد/ ویژگی ها محصول
COROPUR Zinc M
آستری سازگار جهت  تمامی انواع ساختارهای فولاد در معرض سایش می باشد.

COROPUR Zinc M

COROPUR PI
آستری سازگار جهت حفاظت از خوردگی موقت برای اجزاء فولادی که تحت سایش دستگاه قرار گرفتند و در تماس با هم می باشند.

COROPUR PI Primer

COROPUR PI High solid
آستری سازگار جهت حفاظت از خوردگی موقت برای اجزاء فولادی که تحت سایش دستگاه قرار گرفتند و در تماس با هم می باشند. به دلیل میزان پلی یورتان زیاد ، دارای چسبندگی بسیار قوی به سطح است. COROPUR PI High Solid
COROPUR Adhesion & Insulating primer
آستری سازگار برای ساختارهای فولادی زنگ زده می باشد.

COROPUR Adhesion & Insulating primer

COROPUR Fix
چسب پرایمرسازگار برای مواد معدنی مانند سیمان و گچ می باشد

COROPUR Fix

Tar
Tar 21

COROPUR Tar/Tar 21 سابقه خوبی برای کاربرد طبق استاندارد DIN EN ISO 12944-5 برای حفاظت از خوردگی طولانی مدت اجزاء فولاد طبقه بندی شده در مجموعه خوردگیIm 1 (آب آشامیدنی)، Im2 (آب دریا یا آب شور) و Im 3 (خاک) دارا می باشد.

COROPUR Tar 21 همچنین دارای ویژگی پوشش های حفاظت از خوردگی لوله های فولادی با پلی یورتان نیز می باشد و شرایط  cathodic sub-surface tes  مربوط به DIN EN 10290  را دارا است.

COPOPUR Tar /
Tar 21

Ferro
Ferro LS

 

  COROPUR Ferro  سازگار برای حفاظت از خوردگی دائم و طولانی تجهیزات فولادی، که در معرض محیط های واکنش زا هستند می باشد.(طبق تاییدیه DIN EN ISO 12944-5). 

 COROPUR Ferro LS در محیط های صنعتی بسیار آلوده  C5-Iو همچنین در محیط های آبی واکنش پذیر C5-M جهت کاربرد طبقه بندی می شوند.

جهت مقاومت در برابر نور خورشید   COROPUR Ferro LS  توصیه می گردد.

COROPUR Ferro /
Ferro LS

Cover RAL
Cover 9010

OROPUR Cover RAL سازگار برای حفاظت از اجزایی که در معرض خوردگی دائم و طولانی، همچنین در معرض محیط های واکنش زا قرار دارند.

طبق تاییدیه (DIN EN ISO 12944-5 )در محیط های صنعتی بسیار آلوده C5-Iو همچنین در محیط های آبی واکنش پذیر C5-M جهت کاربرد طبقه بندی می شوند. از ویژگی های برجسته COROPUR Cover RAL جلوگیری از کدورت رنگ می باشد. مقاومت COROPUR Cover RAL  در برابر اشعه ماوراء بنفش نقش آن را به عنوان یک روکش سقف در سیستم های اپوکسید امکان پذیر می سازد.

COROPUR Cover RAL /
COROPUR Cover RAL 9010

COROPUR Alu

 COROPUR Alu را به ویژه درناوگان دریایی می توان به کاربرد و تا دمای  160° مقاوم می باشد. COROPUR Alu در پوشش های مخزنی، با منعکس کردن رنگدانه های آلومینیوم دما را به پایین ترین حد ممکن کاهش می دهد.     

COROPUR Alu

Non Abrasiv
Non Abrasiv LS

COROPUR Non Abrasiv به ویژه در ساختارهای فولادی که با آب در تماس هستند طبق تاییدیه استاندارد DIN EN ISO 12944-5 کاربرد دارد.به ویژه مناسب کاربرد در مجموعه حفاظت از خوردگی Im 1 (آب آشامیدنی)، Im2 آب دریا یا آب شور) و Im 3 (خاک) می باشد.

موسسه فدرال آلمان برای ساختار آبی (BAW) این سیستم حفاظت از خوردگی را مناسب (کاربرد برای محیط هایی که تحت بارهای مکانیکی قویتر قرار دارند) طبقه بندی کرده است. جهت مقاومت در برابر نور خورشید (COROPUR Non Abrasiv (LS) را توصیه می نماییم.

COROPUR Non Abrasiv /
COROPUR Non Abrasiv LS
(both with Activator A-1949)

COROPUR TF 21

 COROPUR TF21  پوشش بسیار محکم مقاوم در برابر فشار در محیط های عاری از قیر می باشد. آن را می توان حتی به عنوان یک سیستم واحد برای لایه میانی حفاظت از خوردگی در موارد فراوانی جایگزین پوشش های قیری نمود.

COROPUR TF 21
(with Activator A-1786)

Silico Zink ME II

Coro Silico Zinc ME II

آستر سیلیکونی تک جزئی است که سازگار با پوشش هایی که دارای مقاومت حرارتی بالا می باشند. مانند: Coro Silico Alu   و   Coro Silico Ferro

CORO Silico Zink ME II
CORO Silico Ferro

Coro Silico Ferro

پوشش آهن – سیلیکون تک جزئی با مقاومت محیطی و حرارتی بالا می باشد و تا دمای 600 درجه سانتیگراد کاربرد دارد.

CORO Silico Ferro
CORO Silico Alu

Coro Silico Alu

پوشش سیلیکون – آلومینیوم تک جزئی با مقاومت محیطی و حرارتی بالا می باشد و تا دمای 600 درجه سانتیگراد کاربرد دارد.

CORO Silico Alu
Sliding-Agent

COROPUR Sliding-Agent با ایجاد پیوند شیمیایی سطحی، میزان انعطاف پذیری سطح Coropur Non Abrasive را افزایش می دهد.

COROPUR Sliding-Agent
Thinner A-851

COROPUR-Thinner A-851

یک نوع تینر، سازگار برای تمامی درجات COROPUR می باشد.

COROPUR Thinner
A-851 (brush applied)
Thinner T-1900

  COROPUR-Thinner T-1900

یک نوع تینر، سازگار برای تمامی درجات COROPUR می باشد.

COROPUR Thinner T-1900 (spray applied)

 
Untitled Document