Untitled Document
keranvazin.com
آسترهای لاستیکی نرم ؛ دارای مقاومت عالی در برابر مواد شیمیایی ، سایش و عوامل خورنده با میزان جامد بالا می باشد ، که Tip Top شرایط محیطی مناسب و سازگار با تمامی این سیستم های پوششی را ارائه  می نماید.

 آستر لاستیکی سخت، دارای ویژگی برجسته ای چون ، مقاومت عالی در برابر ، اسیدهای معدنی، بازها، حلالهای آلی وفازهای آبی است.

 شرکت TIP TOP با تحقیق و توسعه و ارائه سیستم های باندینگ قوی، سیستم های حفاظتی ویژه ای را ارائه می نماید.

 مواد تعمیراتی جهت ترمیم مخازن ، لوله ها و سطوح فولادی و بتونی آسیب دیده طراحی شده اند و دارای مقاومت شیمیایی بسیار خوب در برابر اسیدها و بازها می باشند.

REMA TIP TOPسیستم های چسب

  جهت اتصال لاستیک به لاستیک، لاستیک به پارچه و یا لاستیک به اتصالات فلزی طراحی شده اند. همچنین سیستم های پرایمر جهت آماده سازی سطح و افزایش قدرت چسبندگی و اتصال به کار می روند.

پوشش های پلی یوریا REMACOAT

این پوشش با مقاومت عالی در برابر خوردگی و سایش و مواد شیمیایی، امتیاز ویژه ای را نسبت به پلی یورتان کسب کرده است و با توجه به مدت زمان اجرای پوشش و کیورینگ بسیار کوتاه، مدت زمان توقف تولید را بسیار کاهش می دهد.

پوشش های پلی یورتان COROPUR

این پوشش با خاصیت چسبندگی بسیار بالا نسبت به لایه زیرین، امتیازبالایی را از نظر نحوه اعمال در محیط با رطوبت بالا و دمای پایین  کسب کرده است.

پوشش های پلیمری بر پایه اپوکسی و وینیل استر COROFLAKE

مقاومت فوق العاده عالی را در برابرحلالها، اسیدهای آلی و غیر آلی و همچنین محیط های قلیایی و مقاومت فوق العاده بالا در برابر دما ارائه می نماید.

یکی از ویژگی های سیستم های COROFLAKE مقاومت بالا در برابر هر گونه مواد نفوذ گر می باشد.

 پوشش های چند لایه آستری تقویت شده TIP TOP

 با استفاده از آستری ها از جمله فایبرگلاس، بین ترک ها پلبندی نموده و مقاومتی بالا را در مقابل اسید های آلی و حلال های سود سوزآور فراهم می آورد.

Untitled Document