Untitled Document
keranvazin.com

 REMACOAT  یک پوشش دو جزئی بوده بر اساس پلی یوریا می باشد . اجرای این پوشش توسط ماشین های تزریقی بدون هوا با فشار بالا انجام می گیرد.

 REMACOAT در ترکیب با پرایمرهای مناسب، برای پوشش فولاد و سیمان، فلزهای سبک،پلاستیک ها و تعداد بیشماری از سایر مواد مناسب می باشد.

 یکی از ویژگی های  REMACOAT عدم حساسیت نسبت به رطوبت است و اجرا و عمل آوری پوشش در دمای بسیار پایین نیز می تواند صورت گیرد.

 سختی REMACOAT از ( shore A 60) تا ( shore D 70) متغیر است و می توان آن را به عنوان محافظ سطح چند منظوره به کار برد، برای مثال برای درزبندی کردن، پوشش های حفاظت از خوردگی، حفاظت دربرابر چسبیدن و سایش.  بستگی به شرایط کاربرد می توان این پوشش را از ضخامت 1.5 تا 25 میلیمتر اعمال نمود.

 
 
اطلاعات در مورد محصول کاربرد/ ویژگی ها

سختی

محصول
 

پرایمر REMACOAT PR 100  مناسب سیمان و کربن استیل می باشد.

همچنین برای پوشش هایی که از پلی یوریا یا سیستم های پلی یورتانی ساخته شده اند کاربرد دارد.

-

REMACOAT PR 100

 

به سبب انعطاف پذیری بالا، سیستم پوششی  REMACOAT A-60 برای ترمیم مداوم ترک ها به کار می رود و بنابراین از ورود رطوبت یا واکنش دهنده ها به لایه زیرین جلوگیری می کند. علاوه براین سیستم پوششی با  نام  REMACOAT A-60 مقاومت بالای ویژه ای در مقابل خوردگی در اثر رطوبت،اصطکاک و ضربه تحت شرایط خاص ایجاد می نماید.

60 ± 5 Shore A

REMACOAT A-60

 
به سبب انعطاف پذیری بالا، سیستم پوششی  REMACOAT A-70-S برای ترمیم مداوم ترک ها به کار می رود و بنابراین از ورود رطوبت یا واکنش دهنده ها به لایه زیرین جلوگیری می کند. همچنین این سیستم پوششی مقاومت بالای ویژه ای در مقابل سایش رطوبتی دارد. 70 ± 5 Shore A REMACOAT A-70-S
 

  REMACOAT A-80  دارای سابقه موفقی در حفاظت از خوردگی می باشد. علاوه براین به سبب ویژگی های انعطاف پذیری مطلوب ، راه حل بسیار عالی برای اجزایی که تحت فشار دینامیک قرار دارند محسوب می شود و همچنین برای ترمیم مداوم ترک ها می توان آن را به کار برد.

90 ± 5 Shore A

REMACOAT A-80

 
به سبب انعطاف پذیری بالا، سیستم پوششی  REMACOAT A-70-S برای ترمیم مداوم ترک ها به کار می رود و بنابراین از ورود رطوبت یا واکنش دهنده ها به لایه زیرین جلوگیری می کند. همچنین این سیستم پوششی مقاومت بالای ویژه ای در مقابل اصطکاک سایشی دارد. 80 ± 5 Shore A REMACOAT A-80-HP
 

موسسه (DIBt: Z-59.12-305)،پوشش REMACOAT D-40 را به عنوان محافظ سطحی سازمان یافته برای ذخیره، خاکریزی و وسایل انتقال که تحت مصوبه اکولوژی آب آلمان ( WGH 19 I ) قرار دارند تایید نموده است.

40 ± 5 Shore D

REMACOAT D-40

 
به سبب زمان ژل شدن طولانی، این پوشش مناسب برای کفپوش های صنعتی که تحت تنش زیادی قرار دارند می باشد. دارای خاصیت خود یکنواخت شوندگی بوده و جهت پوششکاری سطوح خارجی لوله ها مناسب می باشد. 45 ± 5 Shore D REMACOAT D-40-S
 

REMACOAT C   مناسب ساخت پوشش های آنتی استاتیک برای ممانعت از خطر افروزش شارژهای الکترواستاتیک است. این ویژگی به ویژه در مایعات قابل اشتعال از نوع خطرناک A I, A II and B مهم می باشد.

مورد تایید موسسهDIBt: Z-59.12-304

30 ± 5 Shore D

REMACOAT C
 

  REMACOAT FDA طبق  EC Directive 2002/72/EC و طبق قوانین مصرف کننده برای مواد غذایی آزمایش شده است و دارای مجوز برای تماس با مواد غذایی خشک می باشد.

40 ± 5 Shore D

REMACOAT FDA
 

فرمول ویژه REMACOAT FR آن را با شرایط ÖNORM B 3800 اعم از بخش 1و 2 برای  smoke intensity Q1، drop formation Tr1 ، flame retardant B1 که منطبق بر طبقه بندی آلمان DIN 4102 B1 و طبقه بندی اروپایی  EN 13501-1 B - s1d0 می باشد سازگار می نماید.

50 ± 5  Shore D

REMACOAT FR
 
Untitled Document